Pasja Porsche oraz Porsche Centrum Kraków, z coroczną regularnością, zapraszają na motoryzacyjne rozpoczęcie sezonu. Hasło dnia zawiera się w pierwszym zdaniu – tak tak, proponujemy Wam zmierzenie się z trasą którą przygotowaliśmy w oparciu o zasady regulaminu dla eliminacji Historycznych Mistrzostw Europy w jeździe na regularność.

Co jeszcze?

  • Świetna zabawa wśród absolutnych fanów samochodów sportowych z Zuffenhausen,
  • Jazdy testowe elektrycznym Taycan Cross Turismo wraz z instruktorem ze szkoły Porsche Experience,
  • Atrakcje dla najmłodszych,
  • Nagrody dla najlepszych załóg trasy turystycznej z elementami jazdy na regularność,
  • Na miejscu dostępny będzie catering, a o odpowiednią oprawę muzyczną zadba DJ.

Kiedy? Sobota, 28 maja. Gdzie? Porsche Centrum Kraków, ul. Jasnogórska 109

Otwarcie bram nastąpi o godzinie 9:00, a oficjalne rozpoczęcie o 10:00. Start pierwszej załogi przewidujemy około godziny 10:30. Zakończenie i rozdanie nagród przed godziną 15:30.

Wpisowe od załogi samochodu: 200 PLN. Szczegóły w potwierdzeniu po rejestracji.

Każda z załóg otrzyma itinerer (przykładowy zapis strzałkowy poniżej) z opisem trasy przejazdu i urządzenie do rejestracji prędkości przejazdu. Należy zapewnić zasilanie tego urządzenia z gniazda zapalniczki.

Przykładowy opis trasy:

Przykładowy opis strzałkowy: na pierwszym skrzyżowaniu skręć w prawo, po 510 metrach na skrzyżowaniu w prawo, po 500 metrach skręć ostro w lewo, za najbliższymi światłami w prawo, po 3 kilometrach zjazd po prawej, za najbliższymi światłami w prawo, po 360 metrach skręć lekko w lewo.

Pasja Porsche

Administrator strony Stowarzyszenia Pasja Porsche