24/06/2023 – 01/07/2023

W tym roku chcielibyśmy Was zabrać w kolejną wyprawę drogami, które są wręcz wymarzone do jazdy naszymi sportowymi samochodami – drogami i sceneriami, które zachwyciły także scenarzystów filmów o Jamesie Bondzie. To na najsłynniejszych szwajcarskich i włoskich przełęczach kręcone były sceny do filmów o agencie 007. Drogi te pokonywali zarówno Sean Connery, Pierce Brosnan jak i Daniel Craig.

Wyjazd przewidujemy na dokładnie 7 dni. Miejsce startu to Wiedeń, a mety Salzburg.

Kraje przez które będziemy jechać:

  • Austria, Liechtenstein, Szwajcaria, Włochy

Jeziora w których być może i się wykąpiemy:

  • Maggiore, Como, Idro, Garda

Przełęcze, które przejedziemy:

  • Furka, Gothard, San Bernardino, Bernina, Stelvio, Tonale, Pordoi, Giau i – jako wisienka na torcie – absolutnie fantastyczna przełęcz Grossglockner

Zapraszamy na wspólną przygodę z mnóstwem atrakcji po drodze, które będziemy ujawniać w miarę zbliżania się terminu wyjazdu. W zależności od ilości chętnych dopasujemy formułę jazdy – preferujemy „styl dowolny”, czyli każdy w swoim tempie od punktu A do punktu B, podobnie jak to miało miejsce podczas naszego niedawnego wyjazdu Road Trip Romania.

Przewidujemy jeden dzień wolny w trakcie wyjazdu, nad jeziorem Garda.

Miejsca noclegowe to hotele i pensjonaty typowo alpejskie.

Przewidywany koszt wyjazdu (hotele, paliwo, winiety) to około 8 000 PLN – do tego trzeba doliczyć wyżywienie w zależności od ilości osób w załodze.

Zapraszamy na kolejną motoryzacyjną przygodę z Pasja Porsche!

Formularz zgłoszeniowy

Dziękujemy za zainteresowanie. Jesteście szybcy (widocznie marka zobowiązuje). Otrzymaliśmy już bardzo dużą ilość zgłoszeń. Jak tylko zwolnią się miejsca, ponownie uruchomimy formularz.
Tymczasem, zapraszamy na inne nasze wyjazdy i spotkania!

Kategorie: wyjazd turystyczny

Pasja Porsche

Administrator strony Stowarzyszenia Pasja Porsche